🎵 Muziektip! -- beluister de eerste single 'De Muur (Frikandel)' door Max Joling via Spotify door naar onder te scrollen.

Vrijdag 10 oktober heeft de politie 226 voertuigen gecontroleerd bij het Almeerderzand.

Tussen 09:00 uur en 16:00 uur hielden politie en onder andere de Belastingdienst een grote verkeerscontrole op het parkeerterrein van het Almeerderzand in Almere-Poort.

In totaal werden 179 personenauto’s gecontroleerd. Bij zeven voertuigen was de losbreekreminrichting niet in orde, zes reden te hard, zes automobilisten konden geen rijbewijs tonen. Verder werden o.a. drie bekeuringen gegeven omdat richtingsaanwijzers kapot waren en één omdat een automobilist niet-handsfree belde.

In totaal werden ook 47 vrachtwagens en taxi’s gecontroleerd. Negen bekeuringen zijn gegeven voor overbelading, vijf omdat het voertuig te lang, breed of hoog was. Ook werden bekeuringen aan taxichauffeurs gegeven, één omdat de weekstaat niet in orde was en één omdat de chauffeur geen vergunning had.

De politie inde ter waarde van ruim 4.150 euro aan onbetaalde boetes. De Belastingdienst inde 75.000 euro aan achterstallige belastingen. Zij namen vijftien auto’s direct in beslag en legden beslag op 55 auto’s.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112