Na een uitzonderlijk warm einde van de maand maart waarbij de temperatuur in Almere woensdag zelfs de 23 graden aantikte, komt daar snel verandering in: volgende week dinsdag is er kans op sneeuw. Dat voorspelt weerbureau WeerOnline, en is dus géén 1 april-grap.
Vrijdag lijkt het nog relatief zonnig te worden met een drastisch lagere temperatuur dan de afgelopen dagen waarbij de temperatuur niet hoger uitkomt dan 12 graden. In het weekend kan de zon zich geregeld laten zien waarbij de temperatuur uitkomt op zo'n 10 graden.
Na het weekend wordt het nog iets frisser, met dinsdag een temperatuur tussen de 0 en 6 graden waarbij er ook kans is op sneeuw. Vanwege de maximumtemperatuur van 6 graden, is de kans klein dat de sneeuw ook daadwerkelijk blijft liggen. Wel zouden automobilisten te maken kunnen krijgen met gladheid op de wegen.
Tip: Hotels zijn nog geopend in heel Nederland, een ontspannen 'uitje' tijdens de lockdown! - Klik hier en ontdek uitstekende hotels met de mooiste omgevingen voor een prachtige wandeling.