1

De politie heeft in een pand aan de Dukdalfweg vele vloeistoffen aangetroffen die bestemd waren voor het produceren van drugs. De ontdekking was het gevolg van een grootschalig onderzoek naar drugslabs door de recherche in Oost-Brabant.

In het pand aan de Dukdalfweg werd onder meer 12.000 liter aan chemicaliën, 1000 kilo azijnzuur, 6000 kilo caustic soda en 8 liter aan eindproduct in vorm van methamfetamine aangetroffen. De spullen zijn in beslag genomen voor verder onderzoek en zullen vervolgens worden vernietigd.

Er zijn geen aanhoudingen verricht. Burgemeester Weerwind heeft het pand tevens voor een periode van zes maanden gesloten.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

28-jarige Almeerder die objectieve artikelen schrijft maar periodiek ook eens een subjectieve column schrijft met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken.

Onderwerpen zijn dan zaken in de stad, een andere keer weer over totaal iets anders.

Je kunt mij ook volgen via social media, dat vind ik leuk! Zo houden wij samen contact met elkaar.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112

Reacties op dit artikel (1)

Bekijk hieronder de reacties die geplaatst zijn via Facebook. Ook een reactie plaatsen? Klik hier.
avatar

Geplaatst door Arwin Van Raaij op dinsdag 13 oktober 2020 om 13.24 uur Het adres is aan de meerpaalweg😋


* Reacties kunnen mogelijk gefilterd zijn doordat het systeem automatisch filtert op het aantal woorden, inhoud en relevantie. Lees hier meer over het moderatiebeleid.