De eerste buurtmarkt in het Homeruskwartier in Almere Poort bleek een groot succes: afgelopen zaterdag werd daar de eerste buurtmarkt feestelijk geopend met verschillende activiteiten voor kinderen en een optreden van een brassband.
De opkomst voor de eerste markt was groot, volgens bezoekers is de markt echt iets wat het stadsdeel nodig had.
De buurtmarkt zal vanaf nu elke zaterdag opgesteld staan op het plein rondom de Homerusmarkt.
Tags bij dit artikel: Homeruskwartier
Buurtmeldingen Ontvang gratis een melding via Facebook Messenger bij nieuws over Homeruskwartier of een andere buurt naar keuze.
Ook kun je de voorkeur opgeven om meldingen te ontvangen bij belangrijk nieuws, weeralarmen, hinder op het spoor, winacties of bij een P2000-melding uit jouw straat. Heb je een nieuwstip uit Homeruskwartier? Klik hier om een tip in te sturen.
.. of ontvang via Twitter! Dezelfde type meldingen, maar dan via Twitter als privébericht. Net zo snel en gemakkelijk!