De politie heeft een woning aan de Lofotenweg omsingeld: rondom de woning staan verschillende politievoertuigen en agenten in kogelwerende vesten.
Er is nog onduidelijk wat er precies aan de hand is.
Door de meldkamer werd er maandagavond rond kwart voor 12 een melding vrijgegeven over een geweldsincident/bedreiging waar de openbare orde in het geding zou zijn.
Update 01.00 uur: een arrestatieteam van de politie is zojuist de woning binnengevallen. Onduidelijk is of er aanhoudingen zijn verricht.
Reacties op dit artikel (2)
Geplaatst door Eva Uriot op dinsdag 10 juli 2018 om 08.49 uur Fabiane Uriot wat gemerkt?
Geplaatst door Anne Van Vliet op dinsdag 10 juli 2018 om 07.57 uur Dit dus ChloƩ Van Woerdekom, Maxine VW, Rochelle VW. Is toch dicht bij jullie?
* Reacties kunnen mogelijk gefilterd zijn doordat het systeem automatisch filtert op het aantal woorden, inhoud en relevantie. Lees hier meer over het moderatiebeleid.