De politie is opzoek naar de eigenaar van een hond die woensdagavond zo'n twee uur was vastgebonden aan een paaltje bij supermarkt Dirk van den Broek in Faunabuurt.

De politie is opzoek naar de eigenaar van de viervoeter. Aan de eigenaar of mensen die weten van wie de hond is, wordt gevraagd om ontact op te nemen met de politie via 0900-8844.

Update 22.30 uur: de eigenaar heeft zich gemeld, het is niet bekend waarom diegene de hond urenlang heeft vastgebonden.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

29-jarige Almeerder die objectieve artikelen schrijft maar periodiek ook eens een subjectieve column schrijft met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken.

Onderwerpen zijn dan zaken in de stad, een andere keer weer over totaal iets anders.

Je kunt mij ook volgen via social media, dat vind ik leuk! Zo houden wij samen contact met elkaar.

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112

Reacties op dit artikel (7)

Bekijk hieronder de reacties die geplaatst zijn via Facebook. Ook een reactie plaatsen? Klik hier.
avatar

Geplaatst door Christina Wighman-Hoolwerf op donderdag 21 juni 2018 om 08.31 uur Misschien is baasje wel onwel geworden


avatar

Geplaatst door Melissa Van den Brink op donderdag 21 juni 2018 om 07.44 uur Mensen, jullie weten niet eens wat er gebeurt is met het baasje van de hond, als je dat weet mag je pas je negatieve reactie plaatsen, jezus wat een reacties sommige πŸ€¦πŸΌβ€β™€οΈπŸ€”


avatar

Geplaatst door Marjan Bours op woensdag 20 juni 2018 om 23.53 uur Het wordt tijd dat Ñlle honden eens verplicht gechipt moeten worden. Dan is de eigenaar snel opgespoord. Wat een schoften van mensen heb je toch!!!😑😑😑


avatar

Geplaatst door Daniel Werk op woensdag 20 juni 2018 om 22.09 uur Het baasje ook maar aan een paal binden, hoe durven mensen dit te doen 🀨


avatar

Geplaatst door Karin van Uitert op woensdag 20 juni 2018 om 21.52 uur Hoop niet dat de baas op vakantie is gegaan.


avatar

Geplaatst door Simone Compaan op woensdag 20 juni 2018 om 21.41 uur Deze hond heb ik wel vaker zien lopen maar dan wel met baas. Maar kan het even niet meer voor mij halen


avatar

Geplaatst door Beate Elling-Marquardt op woensdag 20 juni 2018 om 21.09 uur OMG ik zag die hond inderdaad zitten rond 19 uur. Arm beest


* Reacties kunnen mogelijk gefilterd zijn doordat het systeem automatisch filtert op het aantal woorden, inhoud en relevantie. Lees hier meer over het moderatiebeleid.