Klanten van PLUS Van Ommen in Muziekwijk Almere sparen sinds eind augustus voor een bijzondere helikoptervlucht boven Almere. Deze zal op zondag 8 oktober plaatsvinden. Volgens de supermarktketen zijn er nog een aantal plekken beschikbaar. Bij iedere 10 euro aan boodschappen ontvangen de klanten één spaarzegel, met een volle spaarkaart van vijf zegels kan vervolgens voor slechts 29,95 euro een vluchtbewijs worden gekocht. "Wij adviseren klanten om er snel bij te zijn, op is in dit geval ook écht op", aldus de supermarkt. Tijdens de helikoptervluchten op zondag 8 oktober kunnen er per vlucht maar een beperkt aantal mensen mee. Er zijn nog een paar plekken beschikbaar!

Meer informatie over de helikoptervlucht is te vinden op de website van PLUS Van Ommen.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit overige