De Muntgarage in Almere Stad is weer voor iedereen toegankelijk. Op wat schilderwerk na zijn alle reparatiewerkzaamheden naar aanleiding van de brand van vorig jaar afgerond, zo meldt de gemeente maandagmiddag.

Op 4 oktober vorig jaar brak er brand uit waarna schade ontstond aan de betonnen wand- en balkconstructies in de garage. Ook had de onderzijde van de hellingbaan schade opgelopen door de brand.

Meer schade dan verwacht

Toen de gemeente eind maart begon aan de reparatiewerkzaamheden bleek dat door de hitte van de brand de betonconstructie meer was aangetast dan bij de schouw na de brand zichtbaar was.

Om die reden sloot de gemeente een groot deel van de parkeergarage waardoor de parkeerplaatsen enkel toegankelijk waren voor abonnementshouders.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112