Bij een ongeval op de A6 tussen Almere en Lelystad zijn maandagochtend twee doden gevallen. Zo meldt de politie.

Volgens de politie is een voertuig te water geraakt en zaten er in totaal drie personen in het voertuig. Een traumahelikopter is ter plaatse gekomen om medische hulp te verlenen. Onbekend is nog hoe het derde slachtoffer er aan toe is.

Door het ongeval is er slechts één rijstrook beschikbaar waardoor er een file is ontstaan.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112