De vierde editie van de Landelijke Veiligheidsdag is zaterdag door zo'n 50.000 mensen bezocht. Vorig jaar trok het spektakel omtrent de hulpdiensten nog 45.000 bezoekers. De Landelijke Veiligheidsdag in Almere werd zaterdagochtend geopend door burgemeester Weerwind en minister Blok.

Demonstraties

Tijdens de Landelijke Veiligheidsdag laten de hulpdiensten zien hoe zij samenwerken bij incidenten door middel van demonstraties en kunnen bezoekers een blik werpen op verschillende voertuigen van de hulpdiensten. Naast demonstraties op de Esplanade was ook het Weerwater toneel van demonstraties waar de reddingsbrigade en andere hulpdiensten in actie kwamen.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112


Warning: file_get_contents(http://www.geoplugin.net/php.gp?ip=): Failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 429 Too Many Requests in /var/www/almerenieuws/website/footer.php on line 393

Warning: Trying to access array offset on false in /var/www/almerenieuws/website/footer.php on line 398