De schaapskudde gaat weer grazen in Almere! Op een aantal plaatsen in de stad wordt het gras niet meer gemaaid, maar door de in totaal 350 schapen.

Wethouder Frits Huis zal woensdagochtend de kudde welkom heten op de parkeerplaats aan de Grasmeent in Almere Haven.

Begrazen

In de kudde lopen ook 150 lammetjes mee welke in februari zijn geboren en inmiddels groot genoeg zijn om mee te lopen.

De speciale kudde trekt onder begeleiding van een herder en een hond van Almere Haven, via de Hoge Vaart naar de Noorderplassen om vervolgens vanuit daar weer terug te gaan naar Almere Haven.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit entertainment