🎵 Muziektip! -- beluister de eerste single 'De Muur (Frikandel)' door Max Joling via Spotify door naar onder te scrollen.

De brandweer in Almere is tijdens de storm 10 keer uitgerukt voor meldingen van stormschade. Zo zijn er dakplaten van basisschool Het Drieluik gewaaid en waren er diverse takken van bomen gerukt. Afgelopen zondag waaide het bekende kunstwerk aan de Hogering om vanwege de harde wind. De brandweer besloot toen om het kunstwerk aan de andere kant van de weg ook plat te leggen uit voorzorg.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112