(Let op - dit artikel bevat een spoiler, verder lezen op eigen risico). In het fictieve plaatsje Meerdijk verschijnt binnenkort een nieuw personage: de in Almere wonende Charly Luske geeft binnenkort invulling aan de rol van jurist Lars.
Lars is in Goede Tijden, Slechte Tijden de vriend van Mare - de investeerder waarmee het personage Bing naar bed is geweest. Nina zal Lars met het feit confronteren, terwijl Lars daar al van op de hoogte is gezien hij en zijn vrouw een open relatie hebben. Vervolgens krijgt Nina nog iets te horen, wat zij nog niet van Bing had gehoord.
Lang lijkt het soapavontuur van Luske niet te duren: het personage Lars verschijnt eenmalig in de aflevering van dinsdag 18 januari. De aflevering is al te zien op Videoland.
Tanja Jess
Charly Luske woont samen met zijn vrouw Tanja Jess al jarenlang in Almere. Ook Jess speelde van 1997 tot 2001 in de serie op RTL4 en speelde de rollen Bowien Galema en Yolanda Vermeulen.
Het personage Bowien Galema verdween destijds uit de serie doordat het personage van een bergcliff afviel en overleed. Ludo Sanders was daar getuige van.

Vacature-alert - 52 nieuwe vacatures!
Er zijn de afgelopen week in totaal 52 vacatures geplaatst voor banen in de regio's Almere, Hilversum, Naarden, Dronten, Weesp, Lelystad en Huizen.
Geplaatst door Kiki Cvetlana op zaterdag 15 januari 2022 om 00.01 uur
Al gezien op Videoland, niks bijzonders en zie m wel vaker in de sportschool. Niet zo denderend allemaal is ook gwn een man die scheten laat net als ons allemaalGeplaatst door Astrid Rovekamp op woensdag 12 januari 2022 om 08.44 uur
Zit ik echt op te wachten 🙈Geplaatst door Anita Begue-Warmerdam op dinsdag 11 januari 2022 om 19.46 uur
Ik weet van niks ;)Geplaatst door Jaap Kriger op dinsdag 11 januari 2022 om 18.24 uur
Wauw dat is nog eens nieuwsGeplaatst door Maris Vdrw op dinsdag 11 januari 2022 om 18.09 uur
Zitten we hier op te wachten