Komende vrijdag vinden er in verschillende stadsdelen gratis activiteiten plaats voor kinderen, op het gebied van sport en cultuur. 

Volgens de gemeente zijn er tijdens de activiteiten, ook buurtsportcoaches aanwezig en kan er kennis gemaakt worden met de coördinatoren van 'Als ik later groot ben' en het Jeugdfonds Sport en Cultuur.

"Zij kunnen alles vertellen over sporten en cultuuractiviteiten als dansen voor kinderen en jongeren - wat de mogelijkheden zijn wanneer het (financieel) lastig is om sport of cultuur te organiseren", vertelt een woordvoerder van de gemeente.

Artikel gaat hieronder verder

Overzicht

Hieronder een overzicht van de activiteiten:

  • Zo worden kinderen op het Stadhuisplein tussen 13.00 en 16.00 uur uitgedaagd door de lichtgevende pionnen waar zij hun skills en snelheid kunnen testen. Ook kunnen zij dansen en bewegen in de Silent Disco.
  • Op de Markt in Almere Haven kunnen kinderen tussen 10.00 en 12.00 uur verschillende spelletjes spelen en is er ook nog een interactief spel, waarvan nog even geheim wordt gehouden wat voor spel dat precies is.
  • Aan de Olivier van Noortstraat in Almere Poort (bij de grote Albert Heijn), kunnen kinderen van 13.00 tot 16.00 uur springen op een groot springkussen. Ook zijn er verschillende spelletjes voor peuters en kleuters.
  • Op het Rio de Janeiroplein in Almere Buiten, zijn er verschillende sport- en spelactiviteiten te doen tussen 12.00 en 14.00 uur - waaronder boogschieten en e-games. Ook worden er bidons uitgedeeld en geeft Brassband Almere trompetlessen.

Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit politiek en gemeente

Reageren op dit artikel

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst. Klik hier om een reactie te plaatsen.