De politie is woensdagmiddag op zoek naar de 8-jarige Omar die om 14.00 uur voor het laatst is gezien aan de Cesar Franckweg in Muziekwijk.

Het jongetje is 1.34 meter lang, heeft bruin krullend haar en bruine ogen. Hij draagt een blauwe jas, zwarte broek, zwart-witte schoenen met verlichte zolen en heeft een blauwe fiets bij zich.

Een ieder die het jongetje ziet, wordt gevraagd om de politie de bellen.

Update 16.19 uur: het jongetje is terecht.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112

Reageren op dit artikel

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst. Klik hier om een reactie te plaatsen.