🎵 Muziektip! -- beluister de eerste single 'De Muur (Frikandel)' door Max Joling via Spotify door naar onder te scrollen.

Het aantal patiënten dat in de drie covid-centra in Flevoland worden verpleegd neemt af, dat meldt GGD Flevoland.

De verminderde aanmelding betekent dat de centra in Lelystad (vleugel in St Jansdal) en in Almere (voormalig gezondheidscentrum Perspectief) voorlopig in de wachtstand gaan. Het Doktor Jansencentrum in Emmeloord is sinds afgelopen vrijdag de regionale covid-unit waar patiënten uit Flevoland terecht kunnen.

Zowel Almere als Lelystad hebben op dit moment geen patiënten. In Emmeloord liggen drie patiënten. De zorginstellingen werken er daarnaast naartoe om op de eigen locaties cliënten met corona op te vangen. Dat kan omdat in de verpleeg- en verzorgingshuizen in Flevoland het aantal cliënten met corona vermindert.

Op ieder moment zijn de centra in Almere en Lelystad weer operationeel te maken mocht daartoe behoefte aan zijn, aldus GGD Flevoland.


Ontvang urgent nieuws direct via ons WhatsApp kanaal!
Nieuw - ontvang urgent nieuws als vermissingen, belangrijke 112-meldingen of andere calamiteiten direct via ons WhatsApp kanaal! Klik hier om je direct aan te melden of hier voor meer informatie.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit politiek en gemeente

Reageren op dit artikel

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst. Klik hier om een reactie te plaatsen.